Wydarzenia

25 lat organów nadzoru budowlanego

Data publikacji: 26.04.2024 r.

Kategoria: Wydarzenia

W dniu 22 kwietnia br. w Arłamowie odbyła się uroczystość jubileuszu 25-lecia organów nadzoru budowlanego na Podkarpaciu, które powstały w 1999 roku, zastępując Biura Inspekcyjno-Kontrolne. To wydarzenie było okazją do docenienia pracy i zaangażowania pracowników nadzoru budowlanego na Podkarpaciu, którzy wspólnie przyczynili się do sprawnego funkcjonowania tego sektora przez ostatnie 25 lat.

Już otwarta nowa przeprawa kolejowa nad Sanem w Przemyślu

Data publikacji: 20.02.2024 r.

Kategoria: Wydarzenia

Pozytywną decyzję na użytkowanie inwestycji wydał Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego w Rzeszowie. Pełni ona ważną rolę w transporcie regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Przez most przebiega linia kolejowa na odcinku Kraków-Medyka.

Nowa trasa kolejowa z Rzeszowa do lotniska w Jasionce

Data publikacji: 20.10.2023 r.

Kategoria: Wydarzenia

Trasa kolejowa z centrum Rzeszowa do Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka zyskała pozwolenie na użytkowanie Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Rzeszowie.

Kierowcy mogą już korzystać z nowego odcinka drogi 886 na Podkarpaciu

Data publikacji: 20.10.2023 r.

Kategoria: Wydarzenia

Budowa drogi na odcinku między planowaną obwodnicą Sanoka a drogą krajową nr 28 w województwie podkarpackim została zakończona. Od września do października br. WINB w Rzeszowie wydał niezbędne pozwolenia na jej użytkowanie.

Dzień Przedsiębiorcy w nadzorze budowlanym

Data publikacji: 19.06.2023 r.

Kategoria: Wydarzenia

Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Rzeszowie przyłączył się wraz z Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego do ogólnopolskich obchodów Dnia Przedsiębiorcy, organizowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii.